Rubiki

SIA ‘’Rubiki’’ ir zināms uzņēmums, kas savu darbību uzsāka 2011. gada janvārī ar nosaukumu SIA ‘’Jaunie Vecozoli’’. Iemesls nosaukuma maiņai – padarīt to vieglāk uztveramu un atpazīstamu gan klientiem, gan sadarbības partneriem.

Iepriekš uzņēmuma pamatdarbība bija tikai lauksaimniecība, bet, domājot par turpmāko attīstību un apkārtējās vides uzlabošanu, kā arī veidiem, kā nodarbināt darbiniekus arī starpsezonā, 2013. gadā tika uzsākta ražotnes būvniecība lielizmēra plastmasas tvertņu ražošanā. 2014. gadā tika iegādāts lielizmēra plastmasas tvertņu metināmais galds (šobrīd Latvijā vienīgais), kas paver iespēju ražot tādus produktus kā apsildāmie polipropilēna pirts kubli, polipropilēna iekšējie baseini, plosti, peldošās laipas un to pontoni, veikborda tramplīni, āra baseini, bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas privātmājām un atpūtas namiem.

Uzņēmums piedāvā arī HDPE (augsta blīvuma polietilēna plēve) ģeomembrānas ieklāšanas pakalpojumus, ko var izmantot dīķu hidroizolācijai, ugunsdzēsēju dīķiem, kūtsmēslu lagūnām, biogāzes stacijām uc.


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn